0 800 33 20 72 всі дзвінки безкоштовні

Виробництво модульних будівель під ключ за 10 днів

Модульні будівлі — Будівництво Швидкомонтованих будівель під ключ | Одеса, Київ, Харків, Дніпро
Виберіть цікаву для вас пропозицію

Швидкомонтовані модульні будівлі

Переконайтеся у достовірності наших слів, вивчивши готові роботи
Заглиблений модуль 15 кв.м на фундаменті з плит перекриття, з вертикальними сходами входу та евакуаційним виходом. Має куленепробивні двері та люк. Оснащений системою вентиляції, фільтрації повітря, вхід прісної води, з підключенням електроживлення до існуючих мереж. Захисне довговічне покриття на зовнішній стороні.
Заглиблений модуль 15 кв.м на фундаменті з дорожніх плит з вертикальними сходами входу та евакуаційним виходом. Має куленепробивні двері та люк. Оснащений системою вентиляції, фільтрації повітря, каналізаційною системою відведення до існуючих мереж, з підключенням електроживлення та додаткового автономного живлення. Двоярусні ліжка, кухонний стіл, душ, туалет, електричний водонагрівач. Захисне довговічне покриття на зовнішній стороні.
Заглиблені модулі (3шт.), площа - 45 кв.м на фундаменті з дорожніх плит з вертикальними сходами входу та евакуаційним виходом. Має куленепробивні двері та люк. Оснащений системою вентиляції, фільтрації повітря, каналізаційною системою відведення до існуючих мереж, з підключенням електроживлення та додаткового автономного живлення. Двоярусні ліжка, кухонний стіл, душ, туалет, електричний водонагрівач. Захисне довговічне покриття на зовнішній стороні.
СПЕЦБУД ТРЕЙД пропонує комплексні рішення, створені з урахуванням реалій українського бізнесу
 • Робимо під ключ
 • Індивідуальний підхід
 • Виробництво модулів за 7 днів
 • Термін експлуатації до 20 років
 • Безкоштовне проектування
 • Ваш особистий менеджер
 • Гарантія 24 місяці
Про нас

СПЕЦБУД ТРЕЙД – це більше 200 виконаних об’єктів на рік, 1000 індивідуальних розрахунків модульних споруд та нестандартних рішень. Звертаючись до нас, ви отримаєте допомогу в підборі планування будівлі з повною комплектацією та установкою. Ми гарантуємо перевірену технологію виробництва блок-модульних споруд, надання спостереження виробничого процесу для замовників, гарантійний сервіс та подальший технічний супровід.

 

Швидкомонтовані модульні конструкції відповідають будівельним нормам, так як проекти виконують кваліфіковані інженери-проектувальники.

 

Модульна будівля СПЕЦБУД ТРЕЙД – альтернатива капітальному будівництву, яка дозволяє в стислі терміни зробити мобільні офіси, побутовки, гуртожитки, дачні будиночки або інші житлові приміщення з усіма необхідними комунікаціями для комфортного та всесезонного використання.

 

Із заводу виробника блок-модульні будівлі укомплектовані: електрикою, сантехнікою, меблями та побутовою технікою за потребою. Монтаж блок-контейнерів відбувається безпосередньо на заводі-виробнику. Замовнику потрібно лише підготувати територію для встановлення будівлі.

 

Переваги модульних будівель:
– швидкість монтажу
– мобільність будівель
– різне внутрішнє та зовнішнє оздоблення
– відсутність складних фундаментів
Завод швидкомонтованих будівель та споруд надає гарантію 24 місяці та безстроковий технічний супровід блок-модулів.

ПРИЇЖДЖАЙТЕ ДО НАС І ПОДИВІТЬСЯ НА ВСЕ ВЛАСНИМИ ОЧИМА АБО ЗАПРОСІТЬ НАС!
Виберіть наповнення модульної будівлі
Команда СПЕЦБУД ТРЕЙД пропонує вам комплектацію модуля «під ключ»
Меблі
Все, що потрібно для гідного відпочинку:
Побутова техніка
Комфорт у побуті забезпечить:
Автоматизовані засоби безпеки
Все для збереження життя та майна:
Сантехніка
Повноцінне забезпечення санітарних потреб:
Співпрацювати зі СПЕЦБУД ТРЕЙД приємно та просто
Професіоналізм

Втіленням ваших ідей будуть професійні проектувальники. Для вас ми поєднаємо надійність, ергономічність і функціональність в готових модулях: від побутівок до великих конструкцій з контейнерів. Розробку проекту ми зробимо для вас безкоштовно.

Комфорт

Проект вестиме персональний менеджер, який контролює виконання побажань замовника.

Надійність

На будівлі надається дворічна гарантія. Термін експлуатації контейнерної будівлі – понад 20 років. Причина цього – сертифіковані матеріали та багатоступінчастий контроль із заводу модульних будівель.

 • Контроль, якість, технагляд
 • Сертифіковані матеріали
 • Професійні проектувальники
 • Безкоштовне проектування
 • Наступний сервіс
Нам повірили і тепер довіряють
Відгуки наших клієнтів
Ми у соцмережах
Приїжджайте до нас!

СПЕЦБУД ТРЕЙД
м. Одеса, вул. Миколи Боровського, 31 Б Україна, 65031

Запросіть нас до себе