Бомбосховища у приватному будинку | СПЕЦБУД ТРЕЙД
  1. СПЕЦБУД ТРЕЙД
  2. /
  3. Послуги
  4. /
  5. Будівництво комерційних будівель
  6. / Бомбосховища у приватному будинку

Бомбосховища у приватному будинку

Це реальна потреба сьогодення, щоб вижити, захисти себе та свою родину від загрози військових дій, стихійних лих, техногенних катастроф, ядерного вибуху,  хімічної зброї та тероризму. 

Які бувають укриття?

Важливо використовувати саме спеціалізовані укриття заглиблені під землю з дотриманням вимог щодо спорудження, класів та рівнів захисту, призначення сховища, що закріплені на законодавчому рівні. 

Так за ступенем захисту від дії ударної хвилі вибуху сховища розділяються на за класами від I – IV класи. За ступенем послаблення зовнішнього іонізуючого випромінювання – коефіцієнт захисту А (Кз). Від зовнішнього іонізуючого випромінювання відповідно до коефіцієнту захисту (Кз) – за групами (П-1 – П-6)

Поділяються:

  • за призначенням (споруди загального та спеціального користування),
  • за можливостями очищення повітря (невентильовані,  вентильовані, з регенерацією повітря),
  • за конструктивними особливостям (котлованного типу із насипами, підземні сховища, вбудовані – кімнати безпеки),
  • за часом будівництва (стаціонарні та швидкомонтовані).

Ще існують захисні споруди подвійного призначення такі як метро, паркінги, підземні гаражі тощо, які адаптуються під тимчасове укриття і мають певні характеристики і класи.  До найпростіших укриттів, що допускаються у військовий час, та вберігають лише частково і лише якщо інших варіантів для переховування немає, відносяться звичайні підвали, погреби, перші і цокольні поверхи, окопи, колодязі та ями.

Компанія СПЕЦБУД ТРЕЙД пропонує проектування та будівництво швидкомонтованих модульних сховищ із сталі за індивідуальним проектом замовника, де за основу бункера використовується морський 20-ти і 40-ка футовий контейнер.

Перед початком будівництва наші спеціалісти проводять геологію та геодезію земельної ділянки, щоб уникнути вологи всередині автономного бункера, визначити інші характеристики та запропонувати оптимальне рішення для будівництва.

Переваги модульних бомбосховищ.

До основних переваг відноситься: найперше це – надійність повністю металевої конструкції, заглибленої в грунт, укріпленої високоякісною товстолистовою сталлю та швидкість виготовлення і установки такого домашнього бомбосховища – лише за 10 днів. Важливими є також безперебійна робота системи вентиляції, повна герметичність, що дозволяє уникнути утворення цвілі та грибків в середині, а також вогнестійкий захист. Однією з переваг – забезпечення комфортного перебування – це варіативність комплектації. 

В залежності від потреб і бажання замовника пропонуємо:

вхід, евакуаційний вихід, броньовані водо- та газонепроникні двері, люк, приточно-витяжну систему вентиляції, систему фільтрації, систему водопостачання та каналізацію, санвузол, меблі, місце для приготування їжі та холодильні установки для продуктів, джерела тепла і освітлення, використання спеціальних екрануючих матеріалів, гідроізоляцію із герметичним захистом приміщення, додаткове посилення стін та перекриття.

Слід зауважити, що стандартні підземні модулі 15м2 і 30м2, але якщо треба, то можна збільшувати площу за бажанням замовника додаючи необхідну кількість.

Заглиблені швидкомонтовані споруди протирадіаційного укриття подвійного призначення дозволяють за рахунок конструкції екрану затримувати радіаційне випромінювання на 99% і захищати від місцевої та загальної дії стрілецької зброї, осколків (ручних гранат, артилерійських боєприпасів та авіаційних бомб), дії повітряної ударної хвилі.

Посилена споруда, крім цього, може витримати місцеві вибухи малопотужних боєприпасів та дію ударної хвилі до 0,03 МПа.

Встановлювати індивідуальне бомбосховище краще безпосередньо біля будинку або існуючих споруд, заглиблюючи достатньо в землю та передбачити замаскований окремий вихід з нього. Можна додати окреме сполучення із будинком.

Ціна бункера із контейнера залежить не тільки від площі та наповнення, а також як довго конструкція має забезпечувати автономне та комфортне перебування в ньому. Це може бути лише декілька годин при оголошенні повітряної тривоги, або довготривалий період безпечного перебування при бойових діях, стихійних лихах, нападах на будинок або при ядерній загрозі.

Як ще можна використовувати бункер?

У звичайний час сховище можна використовувати як додаткову безпечну житлову площу, винний або продуктовий погріб, збройну кімнату, підсобне приміщення, майстерню, студію звукозапису тощо. Але головне це надійне укриття для збереження життя і здоров’я сім’ї.

Звертайтеся – ми підготуємо для вас індивідуальний розрахунок бункера, який буде відповідати вашому запиту з урахуванням усіх ваших побажань. Будуємо бомбосховище під ключ по всій підконтрольній території України.

Залишіть заявку

І ми допоможемо вибрати конструкцію та наповнення для вашої будівлі